Kuşadası Dalış Etkinliği

Aktivite / Kuşadası , Aydın

Kuşadası'nın doğası , temiz havası ve denizi.. Görebildiklerimiz kadar göremediklerimizin de harika olduğunu söyleyebiliriz. Günlük hayatta kolayca görüş alanımızda olan yerler ve güzellikler var. Denizi yukarıdan keşfetmenin ve gördüğümüz manzaranın karşısında etkileniyoruz . Peki deniz altının muhteşem manzarasını görmüş müydünüz? Kuşadasın'da berrak sulara dalış yaparak maviliğin büyülü dünyasını keşfedeceksiniz.

Kuşadası Dalış Etkinliği yaz ve kış sezonu olarak yapılabilmektedir. Dalış yapmaktan korkanlar için buna değeceğini söyleyebiliriz. Gördüğümüz manzaraların sadece bunlara sınırlı olmadığını söylemek isteriz. Tüm gün yanınızda özel eğitmeninizin ve bu konuda profesyonel ekibimizin her an yanınızda olacağını belirtmek isteriz. Özellikle dalış nasıl yapılır, ilk kez dalış yapmak ya da bu konuda dalış eğitimi almak isteyenler için hizmet vermekteyiz. İlk kez dalış yapacak kişilerden tutun, sertifikalı dalgıç olanlar içinde hizmetimiz bulunmaktadır. Kuşadasında nerede dalınır diye düşünüyorsanız, Su Sporları tarafından belirlenen dalış noktaları içerisinde dalış yapabilirsiniz. Belirlenen bölge tercihinize göre öncelikle eğitmenlerimizden hızlı bir dalış eğitimi alıyorsunuz. Yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra profesyonel ekibimiz ile maviliğin harika dünyasına dalış yapıyorsunuz.

Kuşadası Dalış Etkinliği içerisinde tüm dalış ekipmanları bulunmaktadır. Ayrıca ekipmanlarımız özenle ve titizlikle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Özellikle belirtmek isteriz ki kullanacağınız ekipmanların sterilize olmasına önem vermekteyiz. Sizin sağlığınızı ve konforunuzu oldukça önemsiyoruz.

Deneme dalışı , daha önce hiç dalış yapmamış ve tecrübesi olmayan kişiler için verilen eğitimdir. İlk kez balıklara bu kadar yakın olarak genellikle 5-7 metre arasında suya dalınır. Su altı dünyasına bu kadar yakından görmeyenler için oldukça keyifli bir tecrübe olacak.

Ayrıca sadece deneme dalışından ibaret değil. Kuşadası Sualtı Etkinliği içerisinde denizin dibine batan uçaklar görebileceğiniz dalış ya da su altı mağaraları görebileceğiniz bir dalış , resif dalış ya da şnorkel , gece dalışı gibi farklı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Tabi özellikle belirtmeliyiz ki bazı dalış türleri için dalış sertifikası gerekmektedir.

Deniz canlılarını ve sualtı dünyasının harika manzarasını yakından görmeye doyamayacaksınız. Kuşaadası tüplü dalış için deneyimli olmak zorunda değilsiniz. Profesyonel eğitmenlerimizle sizlerde deneyimleme şansına sahip olacaksınız.

yorum
K**** U**** 27-08-2022 12:50:33

Dalış eğitmenler her sey harika ama ben suyun altında kalamadığım için zevk alamadım