Özdere Kiralık Ev

Konaklama / Menderes , İzmir

İzmir'in Menderes ilçesine bağlı olan , hatta önceden de bir ilçe olarak kabul edilen tatil beldesi. Özdere sessiz ve sakinliğiyle bilinen doğayla iç içe harika bir semttir. Genellikle Çeşme tarafı kadar kalabalık tatil yapmak istemeyenler için eşsiz bir fırsat. Özellikle 12 Iyon şehri bu kıyı şeridinde olmasıyla, görenlerin mutlaka uğramak istediği bir konumdadır. Birçok antik yapıya yakınlığı nedeniyle son zamanlarda talepler oldukça artmıştır. Özellikle Çukuraltı plajı , Sevgi Parkı ve harika doğası insanı cezbediyor. Şehrin kalabalığından kaçmak isteyip sakin bir yere yerleşmeyi isteyenler ya Özdere Satılık Evler ilanlarından tamamen yerleşme düşüncesine giriyor ya da Özdere Kiralık Evler ilanlarından imkanlar el verdiği sürece bu bölgede yaşamak istiyorlar.

Özdere'de Kalınacak Yerler, Nerede Kalınır? Özdere Kiralık Evler, Kiralık Villa...

Özdere'ye gittiğinizde nerede kalacağız diyorsanız, sizler için birçok seçenek var. Özdere Otelleri, pansiyon, günlük oda, kiralık ev, villa, müstakil evler ya da bağ evleri gibi alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Her yere yakın konumu sayesinde dilediğiniz yere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Hemen hemen her sokaktan aşağıya indiğiniz zaman denize ulaşabilirsiniz.

Bunlarla beraber neden ev kiralama yapmalıyız diyecek olanlar için, açıkçası en uygun Özdere Otelleri bile ateş pahası diyebiliriz. Konsept ve müşteri portföyünden dolayı yerli turistten çok yabancı turiste hitap ediyor. Genellikle yerli turist airbnb evleri ya da denize yakın evler kiralamayı tercih ediyor. İster Özdere merkez, ister yakın çevrede olan 14 Evler, Maydanoz Koyu, Ahmetbeyli, Ataköy gibi yerlerde ki evleri tercih edebilirsiniz. Bununla beraber, Özdere ve yakın çevresinde pek çok koy var. Bundan dolayı denize girilecek en iyi yerler de oldukça fazladır.

 Peki Gelelim Bu Küçük Kasaba Görüntüsüyle Özdere Nasıl Bir Yer?

Özdere önceden nereye bağlı diyecek olursanız hala Menderes Belediyesi'ne bağlıdır. Kendine özgü doğası ve denizi sayesinde yeni yeni keşfedilmeye başladığı bir yerdir. Kocaman bir sahile sahiptir. Özdere'ye gittiğiniz zaman kordonu andıran görüntüsüyle Çukuraltı Sahili boyunca denize girebilir, yürüyüş yapabilir ya da bir şeyler yiyebileceğiniz mekanlar yer alıyor. Paloma Pasha Oteli'nin arka tarafından başlayarak Sevgi Parkı Yolu boyunca devam ediyor. Yolda size yürüyüş yapan insanlar ve görüntüsüyle insanı imrendiren harika Özdere Villaları eşlik ediyor. Deniz ve harika manzarada yürüyüş yapmak sizi tazenlenmiş hissine kapılmanızı sağlayacak.

Özdere Gezilecek Yerler, Özdere'de Ne Yapılır?

Öncelikle tarihi yerler keşfetmek isteyenler için, antik 12 Iyon şehri bu taraflar boyunca yer alıyor. Birçok Iyon şehrine yakın olması sayesinde tarihi yakından keşfedebilirsiniz. Kolophon, Notion, Teos, Efes Antik Kenti, Yedi Uyuyanlar bu bölgeye oldukça yakındır. Hem tarihi yakından keşfedebilir hem de farklı yerleri görebilirsiniz.

Başka bir alternatif olarak Özdere Çarşısı içerisinde gezebilirsiniz. Burada, alışveriş için yerler, kafeler, yerli pazarı, seralar, marketler , eczane gibi yerlerden ihtiyacınızı gidebilirsiniz.

Yakın çevreyi gezmek ve farklı yerler görmek isteyenler için bir diğer alternatif ise Özdere Tekne Turu ya da Gümüldür Tekne Turu. Aile, grup ve çift olarak katılım sağlayabilirsiniz. Aracınızla gidilmeyen yerler olduğu için günübirlik tekne turu ile doğanın eşsiz yerlerini görebilirsiniz. Hatta mavinin eşsiz güzelliğine eşlik ederek kendinizi berrak sulara atıp yüzebilirsiniz.

Kısacası Özdere'de ev kiralama yaparak sizde huzurlu ve bir o kadar eğlenceli tatil yapabilirsiniz. Birçok kiralık ev seçeneği mevcut.  Özdere Kiralık Evler hizmetinden size en uygun olanı  için geç kalmadan yerinizi ayırmalısınız.

Kiralama şartları, kaç günlük kiralama,  kiralık ev fiyatları için 05547108921 numaralı hattı arayabilirsiniz. Hatta whatsapptan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır !