Kuşadası Tekne Turu

Turlar / Kuşadası , Aydın

Kuşadası Günübirlik Tekne Turu rotası eşsiz güzelliklere sahip yerleri seçerek özenle belirlenmiştir. Kuşadası Günübirlik Tekne Turu kalkış yeri Güvercin Ada Limanından kalkış yaparak sırayla Baradan Koyu, Maydanoz Koyu, hemen yakınındaki Kargacık Koyu ve son durak olarak Koru Koyu güzergahından oluşmaktadır. Günübirlik turlar haftanın her günü düzenlenmektedir. Ayrıca tur içerisinde gün boyu dinlemekten keyif alacağınız müziklerin yanında dans edebileceğiniz bir alanda yer almaktadır. Sadece bununla da sınırlı değil. Sizin daha çok eğlenmeniz için her detay düşünülmüştür. Tur içerisinde animasyon ekibi ile eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Hatta köpük partisi ve dans ekibi ile eğlenceye doyamayacaksınız. Harika zaman geçireceğiniz bu turdan geri dönmek istemeyeceksiniz.

Kuşadası günübirlik tekne turu için,

Kalkış Saati: 09.30

Dönüş Saati: 16.30 olarak belirlenmiştir.

Yemek menüsü tur fiyatına dahildir.

Yemek Menüsü; Köfte ya da özel soslu tavuk

Nohut pilav

Garnitür

Salata

Meyve

İçecek olarak hazırlanmıştır.

Kaptanımız yemeklerimizi özel olarak günlük ve taze olmasına dikkat ederek özenle hazırlamaktadır. 

Tur için özel servisimiz bulunmamaktadır. Güvercin Ada Liman Kalesi istikametinde olan şehir içi dolmuşları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İletişim ve Rezervasyon 

+90 554 710 89 21

Whatsapp

 

yorum
N**** B**** 23-07-2022 20:58:14

Bence herkesin en az bir kere bu tura katılmaları gerek koylar çok temiz ve tekne de yemek herşey çok güzeldi tekrar teşekkürler :)