Kuşadası Özel Tekne Turu

Turlar / Kuşadası , Aydın

Kuşadasında sevdiklerinizle beraber günübirlik tekne turuna katılmak ister misiniz? Karma tekne turu yerine sadece size özel olacak şekilde hazırlanıyor. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız harika bir gün sizleri bekliyor olacak. Kuşadası Özel Tekne Turu ile kaptanımız ile yapacağınız yolculuktan dönmek istemeyeceksiniz. Kuşadası içerisinde belirlediğimiz ya da sizin tercihiniz olan rota ile size oldukça keyifli bir gün yaşatıyoruz. Tercihinize göre tur rotanızı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz rotaya göre tur saatlerinde farklılık gösterebilir.

Turumuz bünyesinde 4 farklı rotamız var .

+ Kuşadası limanından çıkarak; Yılancı Burnu, Fransız Tatil Köyü, Notestik Koyu
+ Adakule Koyu, Tusan Koyu, Kuştur Plaj Önü
+ Milli Park Koyları ve Yunan Ada Sınırına
+ Baradan Koyu, Maydanoz Koyu, Kargacık Koyu taraflarından oluşmaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki , bu taraftaki rotada üzerinde 12 Iyon kentinden biri olan Notion Antik Kenti yakınından geçerek günümüze ulaşmayı başaran tarihi harabeleri görebilirsiniz. 
Özellikle Kuşadası Milli Park tarafında koruma altında olan koyları ve araba ile ulaşım olmayan koylardır.
Tüm tur rotalarının birbirinden güzel olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Tur esnasında sizin için tüm detaylar düşünülmüş olup harika bir gün geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Özenle ve titizlikle hazırlanan yemek menülerimizde oldukça lezzetlidir. Balık, köfte, tavuk seçeneklerinin yanında özel soslu makarna ya da pilav, mevsim salatası, meyve ve sınırsız meşrubat servisi bulunmaktadır. Yemek menüsü içerisinde hazır yiyecek kullanmıyoruz. Yiyeceklerin taze ve temiz olmasına çok dikkat ediyoruz. Ayrıca alkol tercihinize göre dilerseniz dışarıdan getirebilirsiniz. Tüm gün size tahsis edilmiş teknemiz ile kalabalıktan ve gürültüden uzaklaşıp sakinliğin , temiz hava ve huzurun tadını doyasıya çıkarabileceksiniz.
Kuşadası Özel Tekne Turu ,özellikle yaz sezonunda karadan biraz uzaklaşarak hem keşfetmediğiniz yerleri keşfedecek hem de maviliğin eşsiz güzelliğiyle buluşacaksınız. Seçtiğiniz rota doğrultusunda istediğiniz koylarda yüzme molaları verebiliriz. Hatta yüzme bilmeyen misafirlerimiz için teknelerimiz içerisinde bulunan can yeleklerini kullanabilirsiniz. Böylelikle  güvenli bir şekilde denize girebilirsiniz.
Son olarak kaptanlarımız, kaptanlık ehliyetine sahiptir. Size en iyi hizmeti sunmak için profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber çalışmaktayız.
Harika bir gün yaşayacağınız bu turu çok seveceksiniz.

yorum
f**** g**** 16-05-2023 14:08:29

yemekler ve gittiğimiz koylar şahaneee. her şey için teşekkür ederiz :) seneye tekrar geleceğiz