Tatildeyap.com

İzmir Workshop Etkinlikleri

Aktivite - Konak , İzmir
Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır !

Workshop kelimesini pek çok kez kullanmışızdır. Aslında ne olduğunu tam olarak bilmeyenler için oldukça keyif alacağınız bir etkinlik diyebiliriz. İçerisinde pek çok bölümden oluşan kısa eğitim ve el becerisi olarak adlandırabiliriz. Kendinizi bir konuda yeteneksiz olduğunuzu düşünüyorsanız , kesinlikle workshoplara katılmadan kesin karar vermeyin deriz. İzmir içerisinde sürekli workshop etkinlikleri yer almaktadır. Heykel yapmaktan tutun, ebru sanatı, boyama, kara kalem , dövme, cam sanatı gibi birçok alanda faaliyet gösterilmektedir.

Genellikle gruplar halinde ve sınırlı kontenjan ile düzenlenmektedir. İstanbul'da özellikle bu konuda oldukça fazla fikir ortaya atılmıştır. Pastacılık , el işlemeleri gibi farklı alanlar da da etkinlikler yer alıyor. Hem becerilerinizi geliştirip, hem de yerine göre mekanın manzarasının tadını çıkarabileceksiniz. Bunun yanı sıra yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Workshop adı altında harika etkinlikler yer alıyor. Hayatımıza pandemi gibi bir süreç girdiğinden beri insanlar kendi kendine bir şeyler üretme ve dekor etme gibi faaliyetlere daha fazla dikkat eder oldu. Bu sebeple uzun kurslar yerine tercih edebilirsiniz. Ayrıca zaman zaman kendinize zaman ayırabileceğiniz ve oldukça da keyif alacağınıza bir etkinlik olacağına eminiz.

Öncelikle Workshop Nasıl Olur? 

Workshop etkinliği düzenlerken öncelikle ne istediğimize karar vermeliyiz.

Hangi alanı tercih edeceğiz?

Nasıl bir sonuç almayı hedefliyoruz?

Kimler bu etkinliğe katılacak, hedef kitlemiz nedir?

Kullanılacak araç ve gereçler nelerdir?

Nasıl bir ortamda etkinliği düzenlemek istiyoruz?  gibi soruları cevaplayarak bir etkinlik hazırlayabiliriz. Bunun için bir konuda oldukça yetenekli ve işinde profesyonel olmanız önemlidir. Nedenine gelecek olursak katılımcılara birikim sahibi olmadan yardımcı olamayız . Günlük hayatın , yorucu ve monoton dengesini bozarak sadece kendinize ve yeteneğine vakit ayırarak sosyalleşebileceğiniz bir ortamda kendinizi bulacaksınız.

Genellikle malzemeler orada temin edilmektedir. Fiyatları ise oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Gün sonunda elinizde eseriniz ya da katılım belgeniz oluyor. Her etkinlikte aynı durum söz konusu olmamakla beraber değişkenlik gösterdiğini belirtmek isteriz. İzmir içerisinde de yakından takip edebileceğiniz bir çok organizasyon almaktadır.

Sizlerde bireysel ya da grup olarak bu tür etkinliklerden yararlanabilirsiniz.

Özetle sizin için etkinlik programlarına ulaşabileceğiniz adresi buraya bıraktık.

Rezervasyon yapmak istiyorum
Bozdağ Kayak Merkezi
Ödemiş , İzmir
(0)
İzmir Lunapark
Konak , İzmir
(5,00)