Çeşme Yat Kiralama

Kiralama / Kuşadası , Aydın

İzmir'in popüler bölgesi Çeşme'yi İzmir'in en gözde yerlerinden biridir. Özellikle yaz sezonunda cıvıl cıvıl sokakları, renkli insanları ve harika görüntüsüyle insanları kendine çekiyor. Çeşme'nin harika plajları , çarşısı , doğal güzellikleri ve tarihi yapıları.. Görmeye değer oldukça fazla yer var. Özellikle Çeşme Kalesi, Kervansaray, Germiyan Köyü ve daha sayamadıklarımız.

Çeşme sınırlarındayken buranın muhteşem koylarını mutlaka görmelisiniz. Sadece karadan değil denizdeyken de görmediğiniz yerleri keşfedeceksiniz. Kalabalığa girmeden koylara gitmek için en güzel seçeneklerden birisi ise size özel tekne olacaktır.

Çeşme Yat Kiralama ile saatlik, gün boyu ya da konaklamalı olarak tekne kiralama yapabilirsiniz. Teknelerimiz Dalyan Marina içerisinde yer almaktadır. Sadece size özel hazırlanacak tekne turuna katılmak oldukça keyifli olacak. Motoryatlarımız çift kamaralıdır. İçerisinde her ihtiyacınıza yönelik hazırlık yapılmıştır. Dilerseniz günlük kiralama yapabilirsiniz. İsterseniz de konaklama yapıp gece gündüz tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca özel olarak hazırlanmış akşam yemeği ve gün batımı yapmak içinde birkaç saatlik kiralama yapabilirsiniz.

Özel olarak hazırlanan rotasyon içinde gidilecek yerlere bayılacaksınız. Denizin harika görüntüsü ve berraklığı ile istediğiniz her yere gidebiliriz. Beğendiğiniz beach clublara tekne ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sadece gezi olarak düşünmeyin , mutluluğunuzu paylaşacak özel günleriniz içinde her zaman yanınızda olacağız. Doğum günü ya da tatilde sevgilinize evlenme teklifi etme düşüncesi varsa sizin için ufak bir ipucu olabilir.
Sevdiklerinizle , aileniz ya da arkadaş grubunuz ile Çeşme Yat Kiralama yaparak Çeşme içerisinde harika bir gün geçirebilirsiniz.

Motoryatlarımızda,

+Misafir kapasitesi 6-8 kişi arasında
+Konaklamalı misafirlerimiz için yatak sayısı 5'tir.
+Tekne içerisinde güneşin keyfini çıkaracağınız iki geniş alan yer almaktadır.
Çeşme Yat Kiralama ekip arkadaşlarımız size en iyi hizmeti sağlayacağının garantisini verebiliriz. Sizi, sevdiklerinizi ve mutluluğunuzu oldukça önemsiyoruz ve bunun için çalışmaktayız.
Kaptanımız ve sizin tercihlerinize göre rota belirliyoruz. Sizi şehrin ve bunaltıcı kalabalıktan alıp sakin ve huzurun büyüsüne kapılacağınız şahane yerlere götüreceğiz.

Son olarak söylemeliyiz ki tekne turu sırasında isteğinize bağlı olarak su sporları aktivitelerinde de katılabilirsiniz. Jet skiden tutun , ringo, banana, parasailling ve daha fazlasının yer aldığı su sporları aktiviteleriyle eğlenceli anlar yaşayacaksınız.  

Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır !