Çeşme Beach Tur

Turlar / Çeşme , İzmir

Kısacası sizler için tüm detayları düşünerek hazırladığımız bir tur oluşturduk. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracaksınız. Sonrasında gün batımı eşliğinde Çeşme'nin en güzel restoranları ile enfes lezzetler tadacaksınız. Tüm bunların ardından eğlencenin doruklarda olacağı bir yerde olacaksınız.

Anlaşmalı olduğumuz beachler şu şekildedir.

The Beach Elias Random Beach Imi Ayayorgi The Palm Beach gibi birbirinden güzel yerlerden birini seçebilirsiniz. Bunlar dışında akşam yemeğinizi anlaşmalı olduğumuz restoranlarda yiyebilirsiniz. Tüm bunlar için restorana girerken ekstra ücret ödenmemektedir. Enfes lezzetler tadabilceğiniz anlaşmalı olduğumuz restoranlar şu şekildedir, Panderas, Baako, Maroh gibi ünlü mekanlardan birini seçebilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayarak, yemek sonrası ünlü mekanlarda sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Müzik, dans ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz anlaşmalı olduğumuz mekanlar, Flaw, Tren ve Gang'dır. Programda, 14.00 : Beachlere giriş 16.00 : Happy Hour ( 1 kokteyli ikram) 20.00 : Restorana giriş ( 1 kokteyli ikram) 22.00 : Cluba giriş ( 1 kokteyli ikram) Ancak özellikle belirtmeliyiz ki günün müsaitliğine göre mekanlar değişiklik göstermektedir.

Turumuzda fiyata dahil olan hizmetler,
  • Gidiş- geliş ücreti
  • Beach / Restoran / Club giriş ücreti
  • Mekanlarda ikram edilen 3 alkollü kokteyli
  • Şemsiye ve şezlong hizmeti

Fakat bunlar dışında ki kişisel harcamalarınız ve mekanlarda ki yediğiniz yemek ya da içtiğiniz içecekler ekstra olarak tarafınıza aittir. Özellikle belirtmeliyiz ki Çeşme Beach Tur organizasyonuna katılım sağlamak için servis hizmetinden kolayca yararlanabilmek adına servis güzargahı noktalarında olmanız rica edilir. 11:10 Balatçık Pablo 11:30 Ksk (Anıt) 12.00 Bornova Metro Opet 12.30 Buca Tarık Akan 13.00 F.Altay Shell İstasyonu Dolu dolu bir Çeşme Beach Turu sizleri bekliyor olacak. Bu eğlence kaçmaz!

NOT: Kadın ve erkek sayısının eşitliğine önem verilmektedir. Eşsiz giriş bulunmamaktadır.

Henüz bir değerlendirme bulunmamaktadır !